TREENINGUD

Välihooaja treeningud toimuvad Põlva linna tenniseväljakutel asukohaga Metsa tn 5. Sisehooajal (sügis/talv) toimuvad trennid Põlva Kooli võimlas aadressil Lina 21, Põlva.

Teisipäeval kell 19-20.30.

Laupäeval ja pühapäeval kell 10-14.

LAPSED

Treeningutele on oodatud lapsed vanuses 6-16 eluaastat. Grupid moodustatakse arvestades õpilase vanust, eelnevat mängukogemust ja sportlikke võimeid. Grupi suurused 6-8 last, nii võimaldame lapsele piisavalt individuaalset lähenemist. Ühe treeningu kestus on 1-1,5h.

Treeningud viiakse läbi mängulises ja sportlikus keskkonnas. Tenniseõppel pöörame tähelepanu ka üldfüüsilise võimekuse arendamisele ning julgustame õpilasi osalema võistlustel. Korraldame ja osaleme erinevatel turniiridel, pakkudes lastele võimalusi oma oskuste realiseerimiseks ja arendamiseks.

Kontakt:

elotoom@gmail.com

TÄISKASVANUD

Ootame grupitreeningutele algajaid ja edasijõudnud tennisehuvilisi. Grupi suurus on kuni 4 inimest ning treeningu pikkus on 1,5h. Alustame treeninguid tennise etiketi tutvustamisega ja põhilöökidest. Edaspidi pöörame tähelepanu tehnikale, füüsilisele ettevalmistusele, oskuste arendamiseks nii üksik kui ka paarismängus. Korraldame täiskasvanutele nii üksik- kui ka paarismänguturniire, et saaksite omandatud oskused proovile panna.

Kontaktid:

denisdenka@gmail.com

info@polvatennis.ee

Tennisereeglid

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial