Selgusid meistrivõistluste tulemused

Published by klubi on

25.juulist kuni 4.augustini toimusid 2019. aasta Põlva maakonna meistrivõistlused tennises. Mänge peeti Põlva tenniseväljakutel. Võistlused korraldas Põlvamaa Spordiliit koostöös Põlva Tenniseklubiga. Osales kokku 37 mängijat ning võisteldi üksikmängudes ja paarismängudes.

Naisüksikmängu finaalis võitis Elo Toom 6/2; 6/2 Aleksandra Jermohhinit, 3.koha saavutas Marken Helena Härmits. Meesüksikmängu finaalis alistas väga pingelise mängu järel Imat Lõbu 6/7; 6/4; 6/2 Margus Aderi. 3.koha saavutas Riho Vaikmäe.

Segapaarismängus võidutsesid Kristel Lusti/Indrek Talgre, kes finaalis võitsid Elo Toom/Ragner Lõbu 6/2; 6/2. Meespaarismängus võitsid Riho Vaikmäe/Margus Ader finaalis Priit Kolli/Velmo Narruskbergi 6/0 6/7 6/3, 3.koha said Ragner Lõbu/Imat Lõbu.

Naispaarismängus said esikoha Marken Helena Härmits/Kristel Lusti, kes olid 6/1 6/1 üle Katrin Härmits / Aleksandra Jermohhinist, 3.koht kuulus Elo Toom/Anete Pavlovile.

Täname kõiki osalejaid ja korraldajaid ! Järgmised Põlva maakonna meistrivõistlused toimuvad 2020.aasta juulis/augustis.

Turniiritabelid on kättesaadavad Põlva Tenniseklubi kodulehe alamenüüs Turniirid

Categories: tennis