Hooaja lõpetamine ning Rändkarika tulemused

Published by klubi on

28.oktoobri päeval toimusid tenniseväljakutel talgud uue väljaku ehitamise ettevalmistamiseks. Peale lõunat kogunesime Pesa hotelli ruumidesse õdusale koosviibimisele. Kohaletulnud meenutasid lõppevat hooaega ning sai aetud tennisejuttu.

Kuna Rändkarikas on traditsiooniliselt mitmekuine turniir, siis oli hooaja lõpetamisel paslik läbi viia ka võitjate õnnitlemine.

Kokku osales turniiril 28 mängijat. Meeste üksikmängu võitis Gris Kallas. Teise ja kolmanda koha saavutasid vastavalt Timo Tammik ja Janek Eks.

Naiste üksikmängudes võidutses Elo Toom, talle järgnes Kadri Pille ning kolmanda koha pälvis meie noormängija Aleksandra Jermohhin. Naispaarismängud võitsid Elo Toom/Katrin Härmits. Teisele kohale tulid Merike Urm/Kristel Lusti ning kolmandaks meie noored Anete Pavlov/Aleksandra Jermohhin.

Segapaaridest tulid esikohale Indrek Talgre/Kristel Lusti, teise koha saavutasid Taivi Mutso/Gris Kallas. Kolmanda koha saavutasid isa-tütre paar Denis ja Anete Pavlov. Neljas koht kuulus Katrin Härmitsale ja Ragner Lõbule.

Meespaarismängude võitjad on isa-poja paar Ragner ja Imat Lõbu, teisele kohale tulid Timo Tammik/Janek Eks ning kolmas koht kuulus paarile Priit Kolli/Velmo Narruskberg.

Kohtume uuel hooajal 2021.aasta maikuus!

Turniiri Rändkarikas 2020 toimumist toetas Põlva Maakonna Spordiliit.

Categories: tennis

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial