Välishooaja treeningud toimuvad Põlva linna tenniseväljakutel.

 

LAPSED

 

Treeningutele on oodatud lapsed vanuses 5-16 eluaastat. Grupid moodustatakse arvestades õpilase vanust, eelnevat mängukogemust ja sportlikke võimeid. Grupi suurused 6-8 last, nii võimaldame lapsele piisavalt individuaalset lähenemist. Ühe treeningu kestus on 1-1,5h.

Treeningud viiakse läbi mängulises ja sportlikus keskkonnas treeningkava alusel. Lisaks tenniseõppele pöörame tähelepanu ka üldfüüsilise võimekuse arendamisele ning julgustame õpilasi osalema võistlustel. Korraldame ja osaleme erinevatel turniiridel, pakkudes lastele võimalusi oma oskuste realiseerimiseks ja arendamiseks.

 

Kontaktid:

elotoom@gmail.com

mail@polvatennis.ee

Denis Pavlov mob: +372 53403385

 

TÄISKASVANUD

 

Ootame grupitreeningutele algajaid ja edasijõudnud tennisehuvilisi. Grupi suurus on kuni 6 inimest ning treeningu pikkus on 1,5h. Edasijõudnute gruppides pöörame lisaks tehnikale tähelepanu taktikaliste oskuste arendamisele nii üksik- kui ka paarismängus. Alustame treeninguid tennise etiketi tutvustamisega ja põhilöökidest. Edaspidi pöörame tähelepanu tehnikale, füüsilisele ettevalmistusele, oskuste arendamiseks nii üksik kui ka paarismängus. Korraldame täiskasvanutele nii üksik- kui ka paarismänguturniire, et saaksite omandatud oskused proovile panna.

 

Kontaktid:

denisdenka@gmail.com

mail@polvatennis.ee

Denis Pavlov mob: +372 53403385