PÕLVAMAA RÄNKARIKAS 2017

JUHEND

I Eesmärk:

Populariseerida tennisega tegelemist Põlva maakonnas ning pakkuda põnevaid mängukogemusi uutele osalejatele.

II Aeg ja koht:

Võistlused toimuvad 19. juuni  - 3. september 2017 Põlva Metsa tn 5 tenniseväljakutel.

Mängitakse meesüksikmäng, naisüksikmäng, segapaar, naispaar, meespaar, veteranid.

Turniiri lõpetamine ja autasustamine 3. september 2017 Põlva Metsa tn 5 tenniseväljakutel.

III Osavõtjad

Võistlustel võivad osaleda kõik tennisehuvilised, vanusepiirangut ei ole.

IV Võistluste korraldamine

Võistlused korraldab Põlva Tenniseklubi MTÜ. Võistluste alagrupid selguvad peale osalejate registreerumist.

Vastavalt loositud tabelile võtavad mängijad teineteisega ühendust ja lepivad mänguaja.

Mehed:

Neli maakonna parimat asetatud mängijat paigutatkse erinevatesse tabelitesse loosimise teel. Arvesse võetakse varasemad kahe aasta tulemused. Peale alagrupimängude lõppemist saavad kõikide alagruppide kaks paremat edasi ning toimuvad veerand- ja poolfinaalid ning kohamängud 3.-4. kohale ja 1.-2. kohale järgmiselt:

Alagruppide (A, B, C, D) kaks paremat edenevad veerandfinaalidesse.

Veerandfinaalid:

1. A1 – D2

2. B1 – C2

3. A2 – D1

4. B2 – C1

Kohad 5 -16 mängitakse välja osalejate soovikorral.

Mängija saab alagrupimängude tabelisse võidu korral kolm punkti, kaotuse puhul null punkti.

Võrdsete mängupunktide korral alagrupimängudes kahe mängija puhul saab otsustavaks omavahelise mängu tulemus.

Kolme või enama võistleja vahel loetakse kokku:

• alagrupimängude kõik võidetud-kaotatud geimid;

• nende võrdsuse korral mängijate omavaheliste mängude geimid.

Mängitakse kolm setti, seisult 0 : 0

Naised:

Naismängijad on kahes alagrupis ning mängitakse alagrupis omavahel kõikide osalejatega läbi. Tabelis I koha saanud võistlejad mängivad finaalis ja tabelite II koha saanud võistlejad mängivad 3 - 4 koha eest. Kohad 5-16 mängitakse välja osalejate soovikorral.

omavahelise mängu tulemus.

Segapaar:

Kõik segapaarid on ühes alagrupis ning mängitakse omavahel kõikide osalejatega läbi. Tabelis I ja II koht selgitavd võitja, tabeli III ja IV selgitavad kolmanda koha võitja.

Paar saab alagrupimängude tabelisse võidu korral kolm punkti, kaotuse puhul null punkti.

Võrdsete mängupunktide korral alagrupimängudes kahe paari puhul saab otsustavaks

Mängitakse kolm setti, seisult 0 : 0. Seisul 6:6 toimub kiire lõppmäng 7-ni. Peale 40:40 lõpeb geim otsustava punktiga , kus vastuvõtja valib servikasti (naine servib naisele ning mees mehele).

Meespaar:

Kõik paarid on ühes alagrupis ning mängitakse omavahel kõikide osalejatega läbi. Tabelis I ja II koht selgitavd võitja, tabeli III ja IV selgitavad kolmanda koha võitja.

Mängitakse kolm setti, seisult 0 : 0. Seisul 6:6 toimub kiire lõppmäng 7-ni. Peale 40:40 lõpeb geim otsustava punktiga, kus vastuvõtja valib servikasti.

Naispaar:

Veteranid:

Registreerimine:

Registreerunud võistlejaid teavitatakse e-posti teel. Registeerimine mitte hiljem kui 18. juuni 2017. Tulemused avaldatakse Põlva Tenniseklubi kodulehel (www.polvatennis.ee) ja Metsa tn 5 stendil.

Võistluste peakohtunik on Denis Pavlov (e-post denisdenka@gmail.com, telefon 53403385).

Võistlusmängu tulemused märkida Metsa tn 5 stendil või elektrooniliselt denisdenka@gmail.com

V Autasustamine

Turniiri võitjaid autasustatakse rändkarikaga ning esikolmikut erinevate auhindadega.

VI Majandamine

Osavõtutasu 15 €, osaledes mitmes võistlusklassis M / N / paaris on osalemistasu 20 € (hind sisaldab väljakute kasutamist va pallid).

Osalemistasu moodustab auhinnafondi.

Trennilastel osalemistasu ei ole.

NB! MÄNGIJA LOETAKSE REGISTEERINUKS PEALE OSAVÕTUTASU MAKSMIST

VIII Üldiselt

Kõik juhendis määratlemata küsimused lahendab peakohtunik võttes võistluste puhul aluseks